Genel İngilizce

📣 Kampanyaları Kaçırmayın.📣

📚 Yeni dönem de yeni bir dil öğrenmek Mutlaka yapmanız gereken şeyler arasında ilk beşte ❗️ O zaman sıra sizde. Şimdi İngilizce konuşmak için erken kayıt fırsatlarını değerlendirme zamanı ”İngilizce İngiliz Kültür’de Öğrenilir “
İngiliz Kültür ile ingilizce öğrenmek çok kolay ve eğlenceli! Gelin erken kayıt avantajları ile aramıza katılın, İngiliz Kültür farkıyla dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşayın!

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, (British Culture) kurguladığı “ öğretim şeması” ile profesyonel eğitim stratejileri geliştirip, bu stratejileri sizin hayal gücünüz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirmektedir. İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey, Genel İngilizce eğitimi ile tanışmalıdır. Dil haritasında en yoğun kullanılan ve her ülkede konuşulan İngilizce, diğer dillerin önemin de hızlandıran bir yapıdadır.

📚 İngilizce Öğrenmenin Tam Zamanı 📚

📌 Neden Gebze İngiliz Kültür

📝 TÜRKİYE GENELİ 80 ŞUBE,
📝 MAKSİMUM 8-12 KİŞİLİK SINIFLAR,
📝 AVRUPA DİL PORTFOLYOSU (Avrupa Konseyi Akrediteli) (Europass Sertifikası Fırsatı),
📝 ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVI,
📝 % 100 ÖĞRENME GARANTİSİ,
📝 KONUŞMA VE DİNLEME AĞIRLIKLI SINIFLAR,
📝 ÜCRETSİZ ÖZEL DERSLER,
📝 ONLİNE EĞİTİM DESTEĞİ,
📝 EĞİTİM SONRASI DESTEK,
📝 UZMAN TÜRK VE YABANCI EĞİTMENLER,
📝 TESOL SERTİFİKASI İLE İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ OLABİLME FIRSATI,
📝 ÜCRETSİZ MATERYALLER,
📝 YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI,
📝 YURTDIŞI PROJELERİ (AIESEC),
📝 HER HAFTA ÜCRETSİZ KULÜP AKTİVİTELERİ,
📝 2. YABANCI DİLDE %80 İNDİRİM,
📝 KUR BİTİRME SERTİFİKASI,

📣Üstelik 2 Seviye Sizden, 1 Seviye Bizden.

Size Özel Kampanyaları Kaçırmayın Hemen Bilgi Formunu Doldurun İndirimleri Yakalayın. Son Gün 31 Mart


Genel İngilizce İle Her Detayı Öğrenin

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller yoktur. Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.

Kusursuz Bir Aksan, Akıcı Bir Konuşma ve Benzersiz Bir Deneyim…

Genel İngilizce, tüm yönleri ile kavranması gereken bir dildir. Hem aksan olarak, hem cümle yapısı olarak hem telaffuz olarak… Kişisel gelişimin bir ölçüsü olarak gösterilen ve kendini geliştirmek ile doğru orantılı olan İngilizce, kariyerinizdeki ölçüyü de belirlemektedir. İş başvurusunda, yüksek lisans başvurusunda hatta staj başvurusunda dahi pek çok kurum İngilizce bilgisi ve yeteneğini şart koşmaktadır.

Hangi meslek grubunda olursanız olan, fakültenin hangi bölümünden mezun olursanız olan mutlaka öğrenilmesi gereken bir dildir. Öğrenme aşamasında yapılacak en doğru ve en önemli hamle ise doğru bir dil okulu ile çalışmaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ‘’ okuma, dinleme yazma ‘’ becerilerinizi mükemmel seviyeye getirirken en önemli aşama olan ‘’ konuşma’’ aşamasını da kusursuz bir şekilde öğretmektedir.

Her Çağın Anahtarı: İngilizce…

İngilizce, her çağın anahtar dilidir. Ufkunuzu geliştiren, bakış açınızı zenginleştiren, eğitim hayatınızı yükselten, kariyerinize yol açan son derece önemli ve etkili bir dildir. Genel İngilizce ile her kapı size kolaylıkla açılacaktır. Dünya üzerinde 50’nin üzerinde ülkede 350-400 milyon kişinin konuştuğu İngilizce, size bambaşka bir ifade dili sunacaktır.

Genel İngilizce, hayatın her alanında size benzersiz ayrıcalıklar ve faydalar sağlayacaktır. Kişisel başarıların ya da kurumsal başarıların en büyük gücü iletişimdir. Kuvvetli ve çok yönlü iletişim kuran her kişi ya da kurum mutlak başarıya ulaşacaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, size bu başarının anahtarını sunmaktadır.