Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları

İngiliz Kültür Dil Okulları; 57 Şubesi ile hizmet veren Türkiye'nin en büyük dil okulları arasındadır. İngiliz Kültür Dil Okulları Yabancı dil eğitiminde birikimini modern eğitim yönleri ile sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Avrupa Dil Portfolyosu doğrultusunda hizmet eğitim veren İngiliz kültür Dil Okulları yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini eş zamanlı olarak gelişrmeyi hedefler.

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmustur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye baslamıstır.

Tüketici haklarının ve memnunıyetini en önemli amaç haline getiren İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları internet sitesindede ayrıntılarını okuyabileceğiniz gibi Türkiye’ de ilk kez Öğrencisinin aldığı eğitimden memnun kalmadığı takdirde kayıt sildirme hakkı tanımıs ilk yabancı dil kursu zinciridir.

Gebze İngiliz Kültür; Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en hızlı ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.