İspanyolca Eğitim Programı

Dünya’nın Konuştuğu Dil: İspanyolca…

İspanya denildiği zaman birçok şey akla gelmektedir. Boğa güreşi, Flamenko, Salvador Dali, Kanarya Adaları ve daha pek çok şey… İspanya, etkileyici ve büyülü bir Avrupa ülkesidir. Son 10 yıldır ciddi bir göç almaktadır. Akdeniz ülkesi olması dolayısı ile Türk kültürüne de yakın bir yapıdadır.

İspanyolca; İspanya, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Küba, Şili, Ekvador, Filipinler, Meksika, Panama, Paraguay, Peru, Dominik Cumhuriyeti, Uruguay ve daha pek çok yerde konuşulan önemli bir lisandır.

İspanyolca, İngilizce’den sonra en çok konuşulan dillerden bir tanesidir. Bu yönü ve bu durumu ile öğrenilmesi gereken, bilinmesi gereken önemli bir dildir. Biz, uzman kadromu ve profesyonel ekibimiz ile sizlere İspanyolca dil eğitiminde etkili bir hizmet veriyoruz.

Melodik yapısı, fonetiği, aksanı ile benzersiz bir dil olan İspanyolca, hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda size büyük kolaylıklar sunacaktır. Temel düzey ile başlayan ve sonrasında ileri düzeyde devam eden eğitim programımız sizlere benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Kariyer için eğitim için sosyal hayat için bu güzel dili öğrenebilirsiniz.

İspanyolca kursları A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 seviyeden oluşmaktadır.

A1 Başlangıç
İspanyolca A1 seviyesinde somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir.

A2 Temel
İspanyolca A2 seviyesinde dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (ör. kişinin kendisiyle ilgili, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevre ile ilgili bilgiler).

B2 Orta
İspanyolca B1 seviyesinde Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir.

C1 Alt İleri
İspanyolca C1 seviyesinde çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz.

C2 İleri Seviye
İspanyolca C2 seviyesinde duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir.


İş hayatında, mesleki hayatta kariyer hedefi yüksek olan kişiler için dil bilmek son derece önemlidir. Özellikle dünyada yoğun olarak kullanılan dilleri bilmek çok daha fazla artı sağlayacaktır.

- Gebze İngiliz Kültür olarak; sizlere bu alanda hızlı ve etkili bir hizmet sunuyor; uzman kadromuz ve kurumsal alt yapımız ile İspanyolca’nın temel ve ileri düzey eğitimlerini veriyoruz.